Matrace Materasso Davinci Biodynamic 120x200 cm

NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Kód zboží: 60173

Výrobce: Materasso

Dostupnost: Do 14 dnů

Kategorie: Matrace podle modelu,
Matrace Materasso Davinci Biodynamic

cena 17 500,-

 
Sdílet na Facebooku

Popis produktu

Matrace Materasso Davinci Biodynamic 120x200 cm

23cm vysoká komfortní matrace složená z HR studené pěny a pěny Eliocell s otvory pro odvětrávání nežádoucí vlhkosti je zárukou kvalitního a zdravého spánku. Jádro matrace je tužšího charakteru a bude tak vyhovovat uživatelům preferující spánek na pevnějším podkladu. Matrace má 7 zón rozložení hmotnosti, které poskytují dokonalou oporu lidskému tělu.

Složení: vrchní a spodní profil: studená (HR) pěna o hustotě 45 kg/m3; střední profil: značková pěna ELIOCELL o hustotě 35 kg/ m3

ELIOCELL PĚNA patří mezi základní materiály pro výrobu matrací. Její složení zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost. Materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem a je zárukou vašeho zdravého spaní.

STUDENÁ (HR) PĚNA– moderní pěna, která posouvá vlastnosti PUR-PĚN o úroveň výš. Materiál disponuje dobrou elasticitou i při vyšší objemové hustotě. Díky otevřenější buněčné struktuře má HR-PĚNA dobrou prodyšnost, čímž snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Ve spojení s pratelným potahem poskytují matrace z HR-PĚNY antialergické klima pro zdravý spánek. Kvalita tohoto materiálu je zárukou dobrého komfortu.

Potah BIORYTMIC– látka s obsahem minerálů, jež vyzařováním přirozené energie pozitivně ovlivňují nitrotělní komunikaci a proudění energetických toků. Ty jsou zodpovědné za správné fungování organismu, což je základní předpoklad pro předcházení nemocím a udržení si zdraví. Působením minerálů se budete cítit omlazeni, sníží se úroveň stresu, Váš organismus bude lépe relaxovat a regenerovat. Budete vstávat svěží, odpočatí a Vaše tělo bude plné síly a energie. 

Potah je pratelný na 60°C

Výška matrace 23 cm

Nosnost 150 kg

Záruka 5 let

Tuhost 4 (1-5)

Podobné produkty

NOVINKA
Matrace Materasso Davinci Biodynamic 90x200 cm 23cm vysoká komfortní matrace…

Do 14 dnů

12 490,-

detail »
NOVINKA
Matrace Materasso Davinci Biodynamic 80x200 cm 23cm vysoká komfortní matrace…

Do 14 dnů

12 490,-

detail »
NOVINKA
Matrace Materasso Davinci Biodynamic 85x195 cm 23cm vysoká komfortní matrace…

Do 14 dnů

12 490,-

detail »

Vložit komentář, nebo dotaz k produktu - Matrace Materasso Davinci Biodynamic 120x200 cm

všechna pole jsou povinná.
email nebude vidět.
pátý den v týdnu.
 
 
 

Copyright © 2015 Materasso Matrace | vyrobil INET-SERVIS.CZ