Matrace MPO Loreta atyp

Kód zboží: loretaatyp

Výrobce: MPO

Dostupnost: Do 7 dnů

Kategorie: Nejprodávanější matrace,
Matrace MPO Loreta

cena 6 300,-

 
Sdílet na Facebooku

Popis produktu

Matrace MPO Loreta - atypický rozměr

Ke každé zakoupené matraci obdržíte anatomický polštářek zdarma !

Zdravotní partnerská matrace s línou pěnou Loreta

Matrace Loreta patří do skupiny nejprodávanějších typů matrací, tedy partnerských. Což znamená, že je vhodná pro páry, kde každý upřednostňuje jinou tuhost ložní plochy matrace. Zatímco pro příznivce tužší strany tvoří ložní plochu matrace kvalitní HR studená pěna, pro ty, kteří rádi spí na měkčím, je vhodnější strana s paměťovou (línou) pěnou. Dokonalé pohodlí a odpočinek při spánku pak doplní 5 zónový systém.

loreta

5 zónový systém rozložení zátěže

Zónovanou matraci nejvíce ocení ti, kteří tráví většinu noci spaním na boku. V místech, kde se nachází ramena či boky nebo kolena je mírně upravena tuhost matrace, aby lehací plocha co nejvíce kopírovala tělo a tím ulevila svalům, které drží tělo v přirozené poloze. Matrace je zónována z obou stran, takže jediné, co je potřeba zvolit, je tuhost. Zatímco fyzicky aktivní lidé a lidé s vyšší váhou většinou volí tužší stranu matrace s vysokotuhostní HR pěnou, ostatní dávají přednost měkčímu, leč pevnému lůžku s línou (paměťovou) pěnou. I když pravidlo to rozhodně není. HR studená pěna je navíc skvěle prodyšná pro vodní páry, čímž udržuje matraci v hygienické kondici pro zdravý spánek.

loreta

Zdravotní partnerská matrace Loreta je díky výšce cca 21 cm velmi vhodná pro ty, kteří mají nízkou postel a potřebují lůžko zvednout. Ať už jde o seniory, nemocné, či osoby s vyšší postavou, kterým by se z nízké postele špatně vstávalo. Nosnost matrace Loreta je výrobcem určena na 120 kg

Matrace Loreta se zdravotním potahem Medico

Potah Medico:
Velmi příjemná strečová látka prošitá mykaným dutým vláknem s pamětí. Neslehává se. Možnost praní až na 60°C zajistí Vašemu lůžku maximální komfort a hygienu. Potah je opatřen děleným zipem pro snadné praní.

Dodání do týdne

Zobrazená cena je cenou základní pro tento model matrace, přesnou cenu pro Vámi zvolené atypické rozměry Vám sdělíme telefonicky, nebo emailem. V případě objednávky nás kontaktujte ohledně nacenění Vámi požadovaného rozměru matrace MPO Loreta

telefon 775 321 321

email: info@materasso-matrace.cz

Podobné produkty

Matrace MPO Loreta 80x200 cm, 1+1 ZDARMA Ke každé zakoupené matraci obdržíte…

Do 7 dnů

10 780,-

detail »
Matrace MPO Loreta 90x190 cm, 1+1 ZDARMA Ke každé zakoupené matraci obdržíte…

Do 7 dnů

10 780,-

detail »
Matrace MPO Loreta 85x195 cm, 1+1 ZDARMA Ke každé zakoupené matraci obdržíte…

Do 7 dnů

10 780,-

detail »

Vložit komentář, nebo dotaz k produktu - Matrace MPO Loreta atyp

všechna pole jsou povinná.
email nebude vidět.
pátý den v týdnu.
 
 
 

Copyright © 2015 Materasso Matrace | vyrobil INET-SERVIS.CZ